Ledri Vula - Trandafil i zi බාගන්න

ඔබේ මිතුරන්ට යවන්න
එකතු කරන්න
 • 2020 මැයි 10

 • "10/10" out now - https://smarturl.it/ledri1010/ Lyrics by Ledri Vula Beat by Butrint Bucinca & Duja Video by Supercut Studio Rec & Arrangement: REDBOX Entertainment Ledri Vula, 2020 Spotify: https://smarturl.it/ledri1010/spotify Apple Music: https://smarturl.it/ledri1010/applemusic iTunes: http://smarturl.it/ledri1010/itunes Deezer: https://smarturl.it/ledri1010/deezer TIDAL: https://smarturl.it/ledri1010/tidal Amazon Music: https://smarturl.it/ledri1010/amazonp... Connect with Ledri Vula: Instagram: https://www.instagram.com/ledrivula YouTube: https://www.youtube.com/user/LedriVula Facebook: https://www.facebook.com/LedriOfficial/ Twitter: https://www.twitter.com/Ledrizlla

අදහස්

 • AG Official
  AG Official මාස 4කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Teksti:

 • Ardit Hoxha
  Ardit Hoxha මාස 4කට පෙර

  Like nese Po lexon komentet nderkoh qe Po dgjon kengen

 • Versile R3FL3X
  Versile R3FL3X මාස 4කට පෙර

  Producer: Ledri how much editing and special effects do you want the music video to have?

 • Young Booy88
  Young Booy88 මාස 4කට පෙර

  Ledri Vula thjesht ARTIST I KOMPLET!

 • Noah
  Noah මාස 4කට පෙර

  Damn🔥🥵♥️

 • Pseudonym Shqipe
  Pseudonym Shqipe මාස 2කට පෙර

  Shum kenge fort, megahit! Duhet te ket 100,000,000 views.

 • Engjell Berisha
  Engjell Berisha මාස 4කට පෙර

  The King Is Back!

 • Mariana Cruz
  Mariana Cruz මාස 4කට පෙර

  I love u Ledri ❤️ from Mexico 🇲🇽

 • Alida Lusha
  Alida Lusha මාස 4කට පෙර

  Trëndafil i zi, trënda-trëndafil i zi

 • justin kullolli
  justin kullolli මාස 4කට පෙර

  Like nese ledri eshe (SUPER STAR) per ju 🥰

 • channel.I mbyllur
  channel.I mbyllur මාස 4කට පෙර

  Ai qe e shikon kete koment dhe ben subscribe ZOTI ia plotesofte te gjitha deshirat

 • MBIZZ
  MBIZZ මාස 4කට පෙර

  Sa Like Behen Per Ledrin Dhe Albumin e Tij

 • ALB KINGS
  ALB KINGS මාස 3කට පෙර

  Ooo Yes kjo kenga ta thyn fare 🖤❤

 • Donatelo Don
  Donatelo Don මාස 4කට පෙර

  Ledri thjesht i papam 👍

 • Seunita Sefaj
  Seunita Sefaj මාස 4කට පෙර

  Sje superman po batman😂❤️

 • Seriale Vendore
  Seriale Vendore මාස 4කට පෙර

  Vallahi Ledri me qeto klipe na teshe , bon najsen ma t’çarrt

 • OG OZ BORN
  OG OZ BORN මාස 3කට පෙර

  DOPE SONG MAN !! Cheers from France !

 • theonlymusic
  theonlymusic මාස 4කට පෙර

  Te gjith ju q e shikoni kete koment e beni like e hyni ne kanalin tim e beni subscribe edhe like ne videot e mia ju bekoft zoti...respekte tgjithve😊🙏

 • Ptao Tom
  Ptao Tom මාස 4කට පෙර

  Sje superman po batman😂❤️

 • audiicl.21
  audiicl.21 මාස 4කට පෙර

  Ledri artist teper i mir, e deshmoj me ket super album. 10/10 👍🏻🔥