Butrint Imeri - Prita (Acoustic) බාගන්න

ඔබේ මිතුරන්ට යවන්න
එකතු කරන්න
 • 2020 මැයි 9

 • Stream or Download „PRITA (Acoustic)“ by BUTRINT IMERI here 🎧 https://butrintimeri.lnk.to/Acoustic 🎧 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Audio production by Mixey Video production by Valon Aziri Guitar arrangements and played by Astrit Stafai Cajon played by Ertan Ilyaz ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Butrint on Instagram: http://instagram.com/butrint_official Butrint on Facebook: http://facebook.com/butrintofficial 96 on Instagram: http://instagram.com/96mgmt ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

අදහස්

 • TV GAMING
  TV GAMING මාස 6කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Cfar kenge fantastike nuk e prisja kaq te bukur. Like kujt i erdhi e papritur si un🖤💣

 • Park Sarah
  Park Sarah මාස 4කට පෙර

  I'm a fan from Morocco 🇲🇦🇲🇦 most of your songs are amazing even though i don't understand Albanian. So much feelings

 • Skan
  Skan මාස 6කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  ♥️Teksti♥️

 • ema elena
  ema elena මාස 6කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Bravo Bossi ..

 • 3Ye_ Florian
  3Ye_ Florian මාස 6කට පෙර

  Kur nuk cohesh per syfyr ..

 • Albanian Hits
  Albanian Hits මාස 6කට පෙර

  Kush eshte kengetari me i mire

 • lude izaart
  lude izaart මාස 6කට පෙර

  Ti dhe kjo kenge me kujtoni dike qe serdhi me dhe une po pres akoma 😭😭

 • Maria Dardha
  Maria Dardha මාස 6කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Teksti:

 • Sara _1803
  Sara _1803 මාස 6කට පෙර

  Ai qe ben like u bashkofte me ate qe e ka prit 😔❤️

 • E. P
  E. P මාස 6කට පෙර

  Kenga me e bukur qe kam dgjuar ndonjeher🥺🥺❤️❤️❤️❤️🌏🌏🌏🌏🌏💎💎💎💎🥰🥰😘😘😘😘💎💎💎

 • normal is boring
  normal is boring මාස 6කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Puthjet e tua, dhe ledhatimet

 • Besarta Selmani
  Besarta Selmani මාස 6කට පෙර

  Ooooommmmmggggggg 💖💖💖 çfarë muzike, çfarë zani dhe çfarë teksti🤯🤯🤯🤯😱😱😱😱😱💖💖💖💖

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane මාස 2කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Prita prita nuk erdhe ma🥺

 • Juela Love
  Juela Love මාස 5කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Sa nevoj kemi per keto kenge te qeta ,pa vidjo me femra qe poshterohen edhe ju hidhen parata syve,ndoshta fjala evrope sdo te thot shthurje ...Vlersoni kenget me kuptim ,kenget e shpirtit ...

 • Rey Kurti
  Rey Kurti මාස 6කට පෙර

  Se di amo për mu ma e mira kong që ka bo naj herrrrr🥺💎

 • Xhesika Arapi
  Xhesika Arapi මාස 6කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Sa like behen per Butrint Imeri-n ?

 • RINA ?????
  RINA ????? මාස 6කට පෙර

  Tamom para se me ra në gjumë me ngu këtë këngë qetsuse shpirti

 • gym journey
  gym journey මාස 6කට පෙර

  Ti qe e ben like inshAllah behesh me personin e zemres💙

 • Lion Trinti
  Lion Trinti මාස 4කට පෙර

  I am from Azerbaijan. I love you so much Trinti 😭❤❤❤

 • Viktorija Dominković
  Viktorija Dominković මාස 6කට පෙර

  I don't understand anything but I love his voice ❤❤ love from Croatia🇭🇷