Aferdita Demaku - Mos lendo nje femer බාගන්න

ඔබේ මිතුරන්ට යවන්න
එකතු කරන්න
 • මංගල දර්ශනය විය 2020 මැයි 14

 • Text : Milaim Islami Muz & Ork : Miti Geci Video : MProduction Hair & Make Up : Studio Tafa Styling : Shema Sahiti Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Aferdita Demaku on... FB: https://smarturl.it/AferditaDemakuFB IG: https://smarturl.it/AferditaDemakuIG Subscribe: https://smarturl.it/AferditaDemakusub © & ℗ Aferdita Demaku & Onair Media. All Rights Reserved

අදහස්

 • Miranda Simoni
  Miranda Simoni මාස 4කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Kush lendon do lendohet o femra...Rrini te qeta se te gjitha lahen ne kte bote ☝️🙏🙏

 • Shemsie Kuzhina Hobi im Sh.B
  Shemsie Kuzhina Hobi im Sh.B මාස 4කට පෙර

  O moj aferdit egoistat smarrin vesh qka asht femra suksese shum e qellume

 • Lirije Gorenca
  Lirije Gorenca මාස 4කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Like kujt i ka pelqy hiti ri 2020 Mos lendo nje femer Urime e suksese per kenge Mbretresha Estrades se kesoves zeri yt brilljante e bukur faliminderit shum per ket kenge qe jua ke kushtuar femrave me vertete me ka pelqyer shum te lumt por sesht lehte te lendojsh nje femer por kush e mendon por rinia e sotme meshkujt shikojn te gjith te lendojn femrat ♥♡♥☆★☆

 • Krenare Kicaj
  Krenare Kicaj මාස 4කට පෙර

  Bravo 1 Këngë shumë shumë e qëlluar. Deri tani askush nuk ka kënduar për këtë temë.Le të kuptojnë Djemtë e Botës që kanë dhe ata motër ose 1ditë do të kenë edhe vajzë,si do të silleshin po t'ia lëndonte fikush ato.Bravo Afërdia Demaku je e MADHE❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Aferdita gj.
  Aferdita gj. මාස 4කට පෙර

  Mos bre mos lendo nje femer

 • Shehri Osmani
  Shehri Osmani මාස 4කට පෙර

  Like ende pa e ndegjuuar sepse tgjitha kengët e zerin e ke tbukura ⭐👍👌🧿

 • Shala
  Shala මාස 4කට පෙර

  Kuptojani Boten

 • Fatime abdyli
  Fatime abdyli මාස 4කට පෙර

  👑👑☝🏻☝🏻👌👌👌👌

 • Butrinti_love_ kida
  Butrinti_love_ kida මාස 3කට පෙර

  "Femra eshte amanet ajo nuk eshte krijuar asnjeher per ta nencmuar"!! Respekt per femrat🙏🙏!Bravo Aferdita super kenge! 👏🔥🔥😍😍

 • Aferdita Dakaj
  Aferdita Dakaj මාස 4කට පෙර

  Nuk kan zemer ata si e lendojn ni femer nuk e nojn doren nzemer per menu alendon kan ajo e ty Aferdita Dumaku goja tlumt me do muzika 👍 PRSHENDES NGA ZVICRA PRIZERENI 🇨🇭🇽🇰

 • ToNi-07
  ToNi-07 මාස 4කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Po vjen Hiti Nga aferdita te lumt

 • B Cz
  B Cz මාස 4කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Bravvvvvvvvvvvvo Aferdrit 👍 te lumt kenga e Vitit ❤ Shumm nje Kenge e qellume, veq me Refrenin e Pare ma ki prek Zemren 😭

 • blerta-lionel Messi10
  blerta-lionel Messi10 මාස 4කට පෙර

  Kur do ta kuptoni vleren e nje femre?

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi මාස 4කට පෙර

  TE KÈNDOFTE ZEMRA GJITHMON SHUMMM RESPEKTE PER JU

 • Age Aliaj
  Age Aliaj මාස 4කට පෙර

  Bravooo Afërdita! Je e mrekullueshme!❤❤❤❤

 • Amarilda Aliaj
  Amarilda Aliaj මාස 4කට පෙර

  Ah sipur ta kuptonin vlerën e një femëre!❤❤❤❤

 • Hanife Thaqi
  Hanife Thaqi මාස 4කට පෙර

  👍👍👍👍👍👍♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • valmire halili
  valmire halili මාස 3කට පෙර

  nuk mund te pershkruhesh me fjal se sa e ëmbel dhe se sa engjull je ❤❤❤❤te puth fort loqk 💋💋💋💋⛤⛤⛤👑👑🌹🌹🌹

 • Blerim Demaku
  Blerim Demaku මාස 4කට පෙර

  Fantastike je Aferdita qdo keng ma e mir se tjetra.

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi මාස 4කට පෙර

  Kendofsh gjithmon ❤️🌹