2TON - BONI T'FALA (Official Video HD) බාගන්න

ඔබේ මිතුරන්ට යවන්න
එකතු කරන්න
 • මංගල දර්ශනය විය 2020 අප්‍රේල් 19

 • Beat: Nego Music: 2TON Text: 2TON Metro Music Video: Da Neel Avdiu Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/boni... Spotify: http://open.spotify.com/album/0iS4yRs... Deezer: https://www.deezer.com/es/album/14309...

අදහස්

 • Arger Poleshi
  Arger Poleshi මාස 5කට පෙර

  Eee rujt zoti me gjith familje kush boo like per 2tonin

 • No Body
  No Body මාස 5කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Kush e bon like Inshallah Zoti

 • theShow
  theShow මාස 5කට පෙර

  🇦🇱 ❤️

 • queen queen
  queen queen මාස 5කට පෙර

  Kush meno qe 2ton osht njeshh

 • 【 Beatzz 】
  【 Beatzz 】 මාස 5කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  2 Ton super keng nje Reper i talentuar pa bo dissa / fjal te pista / beef me as njonin dhe prap on top vet 2Ton e bon kto.

 • ema elena
  ema elena මාස 5කට පෙර (සංස්කරණය කළ)

  Bravoo bossi ...

 • FESTIM Berzati
  FESTIM Berzati මාස 4කට පෙර

  TEKSTI: 2ton boni t'fala

 • fabiolina gocaj
  fabiolina gocaj මාස 5කට පෙර

  2Ton ti je loqka jem❤❤❤Ti je kengtari ma i mir kush mendon si un like💕💓💕2Ton kengtari jem i preferum💕💕💓💓❤Love you💕💓❤

 • Albion Xani
  Albion Xani මාස 5කට පෙර

  Qitash ja nisin like komentin

 • Arjana Madani
  Arjana Madani මාස 5කට පෙර

  Gjithmon e kam pelqy ket kengetar, je shum i mir, bravooooo, suksese, 🥰😍❤

 • ALL IN ONE
  ALL IN ONE මාස 5කට පෙර

  I Fundit Qe Bo Like Ishalla Bohet Miljoner..! 💰🤑💰

 • LLapjani
  LLapjani මාස 5කට පෙර

  bravo legjend 2ton fansi ma i flakt jam une hallall te koft te persh nga franca dhe Podujeva :)

 • WORLD STAR
  WORLD STAR මාස 5කට පෙර

  2TON merito mo shum views 🔥🔥

 • Kejsi Kola
  Kejsi Kola මාස 2කට පෙර

  Bravo 2ton❤ super💯🔥

 • adioxh alok
  adioxh alok මාස 5කට පෙර

  sa like shkojn per 2Ton dhe per zerin e tij te mrekullueshem

 • soiung toiue
  soiung toiue මාස 4කට පෙර

  Kush e shikon komentin tim, ju lutem me beni subscribe 🙏

 • Rita Rona
  Rita Rona මාස 3කට පෙර

  2 Toni Artani ma imiri❤❤❤❤❤❤❤

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni මාස 4කට පෙර

  Gjithmon me sene t’mira!. Respect Ferizajli me ❤️

 • Call MENDI
  Call MENDI මාස 5කට පෙර

  Like per kto femnat e bukura❤❤❤

 • Kushtrim Deva
  Kushtrim Deva මාස 4කට පෙර

  0:55